Promocje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras et posuere magna. Suspendisse sodales erat sed nisi sodales pellentesque. Inspiracje czerpię od najlepszych

Szymon Wilczak

Fryzjerstwo jest dla mnie pasją, co przekłada się na jakość usług świadczonych przez mój Salon. Gwarantuję wyjątkową dbałość o klienta i zgrany zespół profesjonalnych fryzjerów.

Moi styliści to młodzi, ambitni i utalentowani ludzie - otwarci na nowe trendy panujące we fryzjerstwie. Uczestniczą w wielu seminariach i warsztatach w kraju i zagranicą. Zespół lączą wysokie kwalifikacje, zaangażowanie i rozkochanie we fryzjerstwie.

Wielokrotnie zostałem doceniony w prestiżowych konkursach. Jednym z ostatnich osiągnięć jest zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy w Grecji oraz piątego miejsca na Mistrzostwach Świata w Mediolanie.

Wykorzystajcie potęgę świetlistej sytlizacji Nude!
nude

Każda z pań, która skorzysta z koloryzacji w jednym z przedstawionych na obrazku powyżej kolorów otrzyma jeden z lakierów do paznokci Alessandro CC, które dają efekt niezobowiązującego szyku i są niezbędnym elementem naturalnej stylizacji .
Jednym słowem piękno koloru i pielęgnacja w jednym. Serdecznie zapraszamy.
nude1