Salon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras et posuere magna. Suspendisse sodales erat sed nisi sodales pellentesque. Inspiracje czerpię od najlepszych

Szymon Wilczak

Fryzjerstwo jest dla mnie pasją, co przekłada się na jakość usług świadczonych przez mój Salon. Gwarantuję wyjątkową dbałość o klienta i zgrany zespół profesjonalnych fryzjerów.

Moi styliści to młodzi, ambitni i utalentowani ludzie - otwarci na nowe trendy panujące we fryzjerstwie. Uczestniczą w wielu seminariach i warsztatach w kraju i zagranicą. Zespół lączą wysokie kwalifikacje, zaangażowanie i rozkochanie we fryzjerstwie.

Wielokrotnie zostałem doceniony w prestiżowych konkursach. Jednym z ostatnich osiągnięć jest zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy w Grecji oraz piątego miejsca na Mistrzostwach Świata w Mediolanie.

Jesteśmy firmą z tradycją rodzinną, istniejącą na rynku juz od 1980 roku.

Fryzjerstwo jest dla nas prawdziwą pasją, a kunszt Szymona Wilczaka został wielokrotnie doceniony na różnych prestiżowych konkursach. Jednym z ostatnich osiągnięć jest zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy w Grecji oraz piątego miejsca na Mistrzostwach Świata w Mediolanie.

Nasz salon to gwarancja najwyższego poziomu usług i wyjątkowej dbałości o klienta. Jest to zasługa zgranego zespołu profesjonalnych fryzjerów, których połączyły wysokie kwalifikacje pasja i zaangażowanie. Dobre fryzjerstwo to połączenie inżynierii sztuki i rzemiosła.

Nasi styliści to młodzi ambitni utalentowani ludzie otwarci na nowe trendy panujące we fryzjerstwie. Uczestniczą w wielu seminariach i warsztatach w kraju i zagranicą.


IMG_7066