Promocje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras et posuere magna. Suspendisse sodales erat sed nisi sodales pellentesque. Inspiracje czerpię od najlepszych

Szymon Wilczak

Fryzjerstwo jest dla mnie pasją, co przekłada się na jakość usług świadczonych przez mój Salon. Gwarantuję wyjątkową dbałość o klienta i zgrany zespół profesjonalnych fryzjerów.

Moi styliści to młodzi, ambitni i utalentowani ludzie - otwarci na nowe trendy panujące we fryzjerstwie. Uczestniczą w wielu seminariach i warsztatach w kraju i zagranicą. Zespół lączą wysokie kwalifikacje, zaangażowanie i rozkochanie we fryzjerstwie.

Wielokrotnie zostałem doceniony w prestiżowych konkursach. Jednym z ostatnich osiągnięć jest zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy w Grecji oraz piątego miejsca na Mistrzostwach Świata w Mediolanie.

Gorąco zachęcamy do zakupu kart upominkowych, które bez najmniejszej wątpliwości staną się wymarzonym prezentem zarówno na Walentynki czy Dzień Kobiet, jak i z wielu innych okazji. Obecnie w sprzedaży posiadamy karty o nominale 50, 100, 150 zł.
Karty pakowane są w eleganckie koperty.


KARTA UPOMINKOWA

Regulamin:
1. Karta Upominkowa stanowi odpowiednik bonu towarowego, wydana na okaziciela, uprawniająca Użytkownika do jej realizacji w Salonie Szymon Wilczak - Fryzjerstwo (ul. Hanki Sawickiej 2, 10-248 Olsztyn), o wartości równej nominałowi wyrażonemu na karcie (istnieje możliwość dopłaty).
2. Karta Upominkowa nie podlega zwrotowi ani wymianie na środki pieniężne.
3. Karta Upominkowa zachowuje ważność przez okres 3 miesięcy od daty jej zakupu.

Serdecznie zapraszamy.